Opinie
Aktualnie czytasz:
Rowery Romet: testy, opinie i wrażenia z jazdy
1

Romet jest to firma, która powstała w 1971 roku w Bydgoszczy, specjalizująca się w produkcji rowerów, motorowerów oraz motocykli. Pełna nazwa przedsiębiorstwa brzmiała „Zjednoczone Zakłady Rowerowe”.

Od 2006 roku to Romet to marka rowerów produkowanych przez firmę Arkus & Romet Group, która wykupiła polskie zakłady. Wśród kilkudziesięciu modeli rowerów marki Romet wyróżnia się m.in. agat, salto, maraton. Wszystkie rowery tej marki cieszą się ogromną popularnością na rynku, pozytywną opinią i odnotowują wysokie wyniki sprzedażowe. Jednymi z najpopularniejszych modeli przedsiębiorstwa Romet była Gazela – w wersji dla kobiet oraz Wagant – w wersji dla mężczyzn. O popularności tych modeli świadczy fakt, że w 2014 roku w wielu salonach zabrakło tych egzemplarzy. Firma wyprodukowała wiele modeli, dostosowanych do różnych typów jazd –np.  jazdy szosowej czy górskiej, a także przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W konstrukcji tych dwukołowców stosuje się części zagraniczne.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
100%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.
1 Komentarze
  • Kazimierz
    31 sierpnia 2017 at 15:50

    szajs jakich mało! Jeden fachowiec nie dokręcił pedału, drugi odbierając nie zauważył i za piątą czy szóstą jazdą pedał odpadł . Porażka.