Odpowiedz do: Zmiana na lepszy, tylko jaki? Kobieta prosi o pomoc 😊

! Forum Ogólne Forum Rowerowe Zmiana na lepszy, tylko jaki? Kobieta prosi o pomoc 😊 Odpowiedz do: Zmiana na lepszy, tylko jaki? Kobieta prosi o pomoc 😊

#12522 Odpowiedź
Zdjęcie profilowe Wojciech
Wojciech
Użytkownik

Hanna

To jaki model orkana Pan proponuje dla totalnego amatora z jazdy, który przede wszystkim zwraca na wygodę

Witam,
Moim zdanie Orkan D byłby na początek idealny, hamulce typu v-brake w zupełności wystarczą jeśli nie ma Pani zamiaru jeździć w trudnym terenie z prędkością 50 -60 km/h . Amortyzowany widelec jest cięższy ale od sztywnego natomiast bardzo poprawia komfort jazdy. Z czasem proponuje go wymienić na znacznie lżejszy amortyzator powietrzny.

fatality

wagant jest bardzo dobrym wyborem ale tylko pod warunkiem, że przejeżdżasz na nim dalekie dystanse. Jeśli szukasz czegoś na co dzień i bardziej uniwersalnego to ja bym popatrzał na Twoim miejscu za crossem albo za góralem. Mam romet orkan od niedawna i jestem bardzo zadowolony

Witam,
masz rację, że wagant jest rowerem trekingowym i raczej na dalekie wycieczki. Do poruszania się po mieście i na dystanach między pobliskim jeziorem a domem będzie zdecydowanie wygodniejszy.

Befrix

A jaki jest żeński odpowiednik waganta? Bo jak przeglądałam strony internetowe to widziałam tylko takie z męską ramą a ja takiego nie chcę. A co myślicie na temat kands’ów? Mój budżet to 2tys zł.

Żeńskim odpowiednikiem waganta jest Gazela

Pozdrawiam
Wojciech
Dradca online Romet
nowyromet.pl

Zobacz także: