Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Co zjeść przed treningiem rowerowym?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6980
      Monia1996
      Participant

      hej Wam. Skoro na forum mowa już o treningach i dietach to chciałabym zapytać co Wy jecie przed treningami np przed spinningiem? staracie się jeść bardziej energetyczne posiłki czy bardziej naturalne?

    • #7762
      MarcinBX
      Participant

      TO zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Musisz poeksperymentować

    • #7771
      Bolek
      Participant

      ja zawsze staram się ćwiczyć na czczo . Po pierwsze lepiej spalasz a po drugie ogólnie lepiej się ćwiczy z pustym żołądkiem. TO nie maraton,że trzeba mieć dużo energii 🙂

    • #7778
      MichałKraw
      Participant

      Ja polecam jeść zdrowe węgle przed treningami. Zdrowe w sensie np suszone figi, rodzynki. Ogólnie suszone słodkie owoce. Dają naprawdę dużo energii przy wysiłku fizycznym

    • #7790
      Kamilly
      Participant

      Dobrym posiłkiem jest jogurt naturalny z miodem i bananem. Można to sobie zblendować jak ktoś chce. Pyszne i odżywcze

    • #7792
      JacekK
      Participant

      W moim przypadku staram się jeść energetyczne warzywa (tj. kalafior, brokuł) i nigdy nie czułem się słabo czy coś. Także polecam

    • #7795
      Aleksyn
      Participant

      W mojej diecie zawsze dorzucam białko,koniecznie. Czyli pierś z kurczaka, serki wiejskie itp. Czasem groch też,fasolę

    • #7799
      Monia1996
      Participant

      Dzięki Wam. Wstępną diete już ułożyłam dzięki Waszym poradom. Pozdrawiam 🙂

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.