Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Jak oczyścię organizm z toksyn? Czy rower w tym pomoże?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6945
      JacekK
      Participant

      Siemka. Ostatnio zastanawiałem się jaki jest mechanizm pozbywania się z toksyn z organizmu. Myślicie,że taka dosyć intensywna i wymęczająca jazda na rowerze pozwoli wypocić toksyny? Nie wiem,może ktoś się tym interesował kiedyś i wie coś na ten temat

    • #7758
      Natalia9111
      Participant

      Jak najbardziej, każdy wysiłęk fizyczny przy którym się pocisz pozwala pozbyć się w jakimś stopniu toksyn

    • #7772
      Bolek
      Participant

      A podejrzewasz,że masz zatoksyczony organizm?

    • #7793
      JacekK
      Participant

      Tak dlatego chciałbym chociaż trochę je zredukować poprzez jazdę rowerem

    • #7805
      Grzegorz74
      Participant

      A jak poznałeś,że masz toksyny w organizmie? Na internecie wiele jest “poradników” jak to rozpoznać,ale to kupa bzdur… Nie wierz temu.

    • #7806
      qolarz
      Participant

      Pierwszym objawem zbyt dużej zawartości toksyn w organizmie jest złe samopoczucie. Nie wiem jak u CIebie z tym,ale jeżeli regularnie uprawiasz sport to wierz mi,że nie masz zbyt wielu toksyn

    • #7815
      Natalia9111
      Participant

      Jeżeli masz wątpliwości co to tych toksyn to są w aptece testery w postaci plastrów. Pomagają po kolorze rozpoznać stan zanieczyszczenia toksynami

    • #7818
      Cerny
      Participant

      Ktoś już pisał Natalia,że to tylko naciąganie i głupoty.. to nic nie daje. Szkoda pieniędzy

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.