Sklep Prawie.PRO Forums Serwis jak polerować aluminium

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7236
      K8
      Participant

      Heja, w ostatnim czasie trochę odnowiłam swój stary rower,ale wciąż pozostaje kwestia dosyć starej ramy . Rama jest aluminiowa więc zastanawiałam się jak mogę ją odnowić, tzn. samo odniowienie nie będzie problemem,ale jak np ją pomaluje i przyjdzie do polerowania to nie za bardzo wiem od czego zacząć? poradzicie coś?

    • #7966
      K8
      Participant

      halo! ktoś coś?

    • #7968
      Cerny
      Participant

      A musisz ją malować? może wystarczy ją ładnie wypolerować i będzie ładnie wyglądała. Polerowanie jest prostą sprawą,bierzesz specjalny specyfik,szmatkę i jedziesz z tematem

    • #7977
      Bolek
      Participant

      Kup sobie nakładkę na wiertarkę. Dużo szybciej CI to pójdzie. Poprosisz w sklepie budowlanym to będą wiedzieli o co chodzi

    • #7985
      MichałKraw
      Participant

      A jeżeli można zapytać po co chcesz polerować aluminium? Jeżeli dobrze zrozumiałem to chcesz polerować farbę,którą pokryjesz ramę tak?

    • #7988
      Monia1996
      Participant

      Ja mam za sobą tegoroczne malowanie ramy i mogę powiedzieć,że to przyjemna czynność. Najpierw oczyściłam ze starej farby specjalną cieczą a później lekkie oczyszczanie i nowa farba. Ale też nie rozumiem po co chcesz polerować pomalowane aluminium 🙂

    • #7990
      Marex
      Participant


      polecam zerknąć 🙂

    • #7995
      AAD9
      Participant

      ooo, super filmik, dzięki Marex 🙂 na pewno się przyda wszystkim początkującym w temacie majsterkowania, jednak co innego czytać a co innego zobaczyć na własne oczy jak to wygląda

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.