Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Jak schudnąc na rowerze?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6611
      Cerny
      Participant

      Cześć. Planuje do wakacji zrzucić parę kilo i tutaj pytanie. Czy do jazdy rowerem stosować dietę czy tylko jazda wystarczy? w jaki sposób jeździć aby najbardziej efektywnie chudnąć?

    • #7645
      Natalia9111
      Participant

      bez diety ani rusz. Na sam początek ułóż sobie jakąś dietę albo pójdź do dietetyka. DOpiero wtedy ruch

    • #7655
      AAD9
      Participant

      Zawsze ćwiczenia muszą iść w parze z dietą, może nie jakąś restrykcyjną ale trzeba ograniczyć pewne produkty. A poza tym musisz dostarczać sobie odpowiednich składników żeby mieć siłę jeździć

    • #7713
      qolarz
      Participant

      Z doświadczenia wiem,że da się schudnąć na rowerze bez diety,ale to trzeba ostro, naprawdę ostro jeździć. COdziennie kilkadziesiąt kilometrów

    • #7721
      Bolek
      Participant

      Schudłem w taki sposób jak opisuje qolarz jakieś 12 kg w 2,5 miesiąca przy codziennej jeździe 55 km. Bez diety

    • #7727
      Natalia9111
      Participant

      Serio? a byłam pewna,że dieta to podstawa. No prosze 🙂 ale dobrze wiedzieć

    • #7731
      MichałKraw
      Participant

      Po prostu dieta pomoże się szybciej pozbyć zbędnych kilogramów i tyle. Jak komuś aż tak bardzo nie zależy na czasie to sama jazda jak najbardziej

    • #7735
      Grzegorz74
      Participant

      Dieta też bardziej motywuje,człowiek ma jakiś rygor co przerzuca się też bezpośrednio na jazdę rowerem,bo na więcej nas stać,więcej nam się chce.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.