Sklep Prawie.PRO Forums Zdrowie Jak się nie przeziębić na rowerze?

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6783
      Grzegorz74
      Participant

      Cześć, po wczorajszej, wieczornej wycieczce rowerowej lekko się podziębiłem mimo tego, że byłem dobrze ubrany. Może popełniłem jakiś błąd w ubiorze? Co Wy robicie żeby uniknąć przeziębienia na rowerze?

    • #7646
      Natalia9111
      Participant

      cześć. A jak byłeś ubrany? grunt to ubierać się na cebulkę

    • #7652
      AAD9
      Participant

      Popieram, ubranie na cebulkę jest najlepsze, w razie czego można coś zdjąć którąś z warstw. Ważne jest żeby się nie przegrzać i nie zdejmować czegoś jak jesteś spocony bo wtedy może Cię łatwo przewiać

    • #7666
      K8
      Participant

      Ja żeby uniknąć przeziębienia to po pierwsze :
      -nigdy nie jeżdże gdy pada deszcz
      -gdy mocno wieje zimny wiatr
      – mocno staram się chronić uszy
      -koniecznie czapka

    • #7690
      Cerny
      Participant

      ciepłe ubieranie,dobre odżywianie i rozwaga to podstawa

    • #7701
      MarcinBX
      Participant

      A może to przeziębienie to od czegoś innego? ciężko tak stwierdzić,że to od jazdy rowerem, zwłaszcza,że mówisz,że byłeś ciepło ubrany

    • #7709
      qolarz
      Participant

      Teraz już będzie coraz ciężej o przeziębienie na rowerze więc nie ma się czym martwić .

    • #7714
      Grzegorz74
      Participant

      Nie miałem inne okazji na przeziębienie niż rower więc stawiam,że to właśnie rower był.. A co do przeziębień to rzeczywiście, już teraz aż tak nie trzeba się ubierać mocno do jazdy . Coraz cieplej przecież

    • #7723
      Marex
      Participant

      Tak się tylko wydaje. Jeszcze jest wczesna wiosna, na wieczorne lub poranne jazdy jednak trzeba się ubierać trochę lepiej. Wiem co mówię 🙂

Viewing 8 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.