Sklep Prawie.PRO Forums Elektronika sportowa jaki pulsomentr z bluetooth kupić ?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7126
      Aleksyn
      Participant

      Siemka. Planuje po świętach zakup pulsometru z bluetoothem. Jest to mój pierwszy zakup tego typu sprzętu dlatego chciałbym zapytać na co zwracać uwagę przy kupnie pulsometru? Macie jakieś sprawdzone modele, które nie zrujnują mojego budżetu? 🙂 pozdro

    • #7210
      Grzegorz74
      Participant

      cześc. Trudno powiedzieć na co zwracać uwagę, na pewno nie kupuj jakiś najtańszych. Ja osobiście polecam Beurer AS 81. Wiem,że troche kosztuje,ale serio sprzęt porządny. Ale to musisz przeszukać jeszcze internet,pełno tego. Powodzenia i pozdro

    • #7222
      Natalia9111
      Participant

      chyba jakikolwiek piersiowy kupisz to będzie w porządku. Z tego co się orientuje każdy piersiowy ma bluetootha.

    • #7243
      Bolek
      Participant

      Ja od dawna korzystam z Smartband XIAOMI Mi Band 2. Nie znalazłem w nim do tej pory żadnych wad więc z czystym sumieniem polecam

    • #7298
      K8
      Participant

      a taki zwykły pulsometr piersiowy jak działa? przecież ten czujnik co wyświetla tętno to chyba też na bluetooth działa 🙂

    • #7341
      JacekK
      Participant
    • #7363
      MichałKraw
      Participant

      JaeckK , to tylko opaska to pulsometru.TO nie jest stricte pulsometr.

    • #7373
      Marex
      Participant

      Ale zauważ Michał, że jest podany też model pulsometru do jakiego on pasuje 🙂 Aleksyn,poszukaj an forum. Temat pulsometrów był poruszany już wiele razy i chyba temat został wyczerpany już wystarczająco

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.