Koła i obręcze Alexrims AT470 – jakie są wasze opinie?

! Forum Osprzęt rowerowy Koła i obręcze Alexrims AT470 – jakie są wasze opinie?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Leszek Śledziński 2 lata, 12 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #2026 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Przemek Borkowski
  Przemek Borkowski
  Użytkownik

  Hej. W Romecie Huragan 3.0 posiadam obręcze Alexrims AT470. Co do oznaczenia nie mam pewności, ale podejrzewam, że to jest to samo co montuje w budżetowych szosówkach Kross. Pytanko – czy narzekacie na tej klasy koła? Ja zastanawiam sie nad ich wymianą. Łatwo się gną i są mało sztywne.

 • #2027 Odpowiedź

  Leszek Śledziński
  Rowery.Jednoślad.pl

  Mam takie koła w Krossie Vento 4.0. Pytanie ile te Alexrims już nawinęły tobie asfaltu. Ja zrobiłem około 2000.
  Na początku trochę się gięły – miałem dwie wizyty na dzień dobry i je bez problemu wycentrowano i wszystkie szprychy dość mocno napięto. Potem nie było już problemów. Jedynie co to teraz walczę ze strzelającymi szprychami, ale nie do końca wiadomo czy to wina obręczy.

  Generalnie moje koła nie są złe, bo piasty sygnowane są logo Shimano. Nie mniej są ciężkie i jak wspomniałeś – mało sztywne. Stąd zamierzam po prostu je zajechać na śmierć, a potem kupić coś lepszego do powiedzmy 2000 PLN. Tyle moich opinii.

 • #3604 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe JednosladyTrendy
  JednosladyTrendy
  Użytkownik

  A masz już coś konkretnego na oku czy temat odkładasz dopiero do wiosny? Pytam bo znajomy zastanawia się teraz nad inwestycją w nowy osprzęt do swojego roweru wiadomo koła i piasty również w to wliczam i być może będę mógł mu coś podpowiedzieć

Odpowiedz do: Koła i obręcze Alexrims AT470 – jakie są wasze opinie?
Informacje o Tobie:
Zobacz także: