Sklep Prawie.PRO Forums Na start Mój rower Kross Evado 2

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • #900
      pustelnig
      Participant

      Witam, pierwszy mój post na forum :3
      Kupiłem go jakiś rok temu, zaliczył 2 wypadki, przejechałem nim 15 kilometrów na rozwalonym przodzie roweru (koło przednie, mostek, amory i kierownica) naprawiony za 150 zł. Coż, rower jak rower crossowy, do wszystkiego po trochu. Używam go jako pseudo kolażówki i do jazdy po ciężkim terenie.
      Wcześniej miałem ravena xc warriora z którego wyrosłem. Nie wiem ile nim przejechałem, lecz na pewno nie mało.
      Generalnie rower jak inne u konkurencji. Wyróżniający się wytrzymałością i niezawodnością.
      Dodam jeszcze, że smarowanie łańcucha i części mechanicznym smarem do motocykla nie jest dobrym pomysłem. Olej do frytek lepszy.

    • #901

      A jak koła? Musiałeś w międzyczasie je centrować?

    • #902
      pustelnig
      Participant

      Nie nadawało się do naprawy, musiałem kupić nowe. 100 zł za dobrej jakości koło z piastą shimano (orginalnie były dziadowskie szunfengi)

    • #903

      Ja w szosówce, wbrew złym opiniom używam WD-40 i starcza mi na 300 km 🙂

    • #905
      pustelnig
      Participant

      Ja posmarowałem ruchome części i łańcuch raz smarem do motocykli na łańcuch i teraz wszystko się klei :/ A olej uniwersalny faktycznie jest uniwersalny i dużo lepiej rower chodził na nim niż na motocyklowym 😛

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.