Sklep Prawie.PRO Forums Serwis Przerzutki w rowerze

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6081
      MichałKraw
      Participant

      Cześć, przerzutki w moim rowerze nie działają już najlepiej. Zastanawiam się czy lepiej je wymienić czy oddac do salonu. Jeżeli wymienic to na jakie? Czy znacie jakieś dobre salony rowewrowe specjalizujące się w przerzutkach?

    • #6325
      Marex
      Participant

      cześć. Zależy czy chcesz zaoszczędzić trochę kasy i zrobić sam czy wolisz gdy zrobią to specjaliści. To raczej nie są trudne rzeczy więc polecam zrobić samemu.

    • #6329
      qolarz
      Participant

      Nie,ja jednak odradzałbym robienie tego samemu. Zbyt subtelne rzeczy to są. Radzę oddać do dobrego salonu

    • #6347
      K8
      Participant

      jeżeli zechcesz wymienić polecam SHIMANO Alivio czy jakoś tak. Mam już 3 lata i jestem mega zadowolony

    • #6366
      Aleksyn
      Participant

      Również polecam Shimano, zresztą chyba najbardziej znana firma na świecie jezeli chodzi o przerzutki. I tak jak kolega,odradzam robić to samemu,lepiej oddać do serwisu. Poustawiają wszystko jak należy

    • #6369
      Grzegorz74
      Participant

      A co do salonu rowerowego to w jakim mieście szukasz? Z tego co wiem są też firmy internetowe, do których można podesłać rowerek. Ale to zabawa z pakowaniem

    • #6382
      MichałKraw
      Participant

      Warszawa i okolice. Nie, wysyłka odpada. Kurierem to wyjdzie z 50 zł w jedną stronę

    • #6439
      Aleksyn
      Participant

      W Warszawie podobno gdzieś w okolicach Placu Wilsona jest bardzo dobry serwis rowerowy,ale musiałbyś poszukać gdzie to dokładnie jest. Gdzieś w stronę placu inwalidów jak dobrze kojarzę

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.