rower miejski do 600 zł

! Forum Dla Początkujących rower miejski do 600 zł

Tagi: ,

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Kasia 3 miesiące temu.

• Autor
    Wpisy
  • #11655 Odpowiedź

Przemek Sacharczuk
    Użytkownik

witam

kompletnie się nie znam, ale chce zakupić rower miejski do 600 zł. Do zwyklego jeżdzenia po ulicach Warszawy. Co polecacie?

• #12274 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rupert
    rupert
    Użytkownik

Jak dołożysz kilka stówek to można kupić Rometa trekkingowego , bodajże juz od 1000zł, albo na raty 🙂

• #12357 Odpowiedź
      Zdjęcie profilowe SypkiBill
      SypkiBill
      Użytkownik

są też droższe ale ja mam ten podstawowy model i jestem bardzo zadowolony

• #12301 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hanna
    Hanna
    Użytkownik

No niby raty nie straszne, ale ciekawe jak z oprocentowaniem 🙁

• #12466 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wojciech
    Wojciech
    Użytkownik

Witam,
    Do miasta i na bulwary polecam rowery Romet Orkan, są to rowery crosowe na których po mieście jeździ się bardzo wygodnie a przy okazji przejazdów przez tereny zielone nie pojawia się dyskomfort.
    Pozdrawiam,
    Wojciech
    Doradca online Romet
    Nowyromet.pl

• #12476 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hanna
    Hanna
    Użytkownik

A czy do typowych crosów jest możliwość zamontowania koszyczka ?

• #12501 Odpowiedź
      Zdjęcie profilowe fatal1ty
      fatal1ty
      Użytkownik

na pewno znajdziesz 🙂

• #12766 Odpowiedź
      Zdjęcie profilowe nataliasz
      nataliasz
      Użytkownik

crossy zwykle umożliwiają zamontowanie wszystkie, czego nie mają w standardzie. pytanie tylko, czy to potem wciąż jest cross 🙂 niemniej, jeśli chodzi o crossy w przystępnej cenie to warto zerknąć na rowery merida. sama na meridzie jeżdżę i uważam, że cena jest mega rozsądna. choć 600 to tylko używany

• #12502 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe fatal1ty
    fatal1ty
    Użytkownik

bałbym się jeździć rowerem za 600 zł po warszawie. Pamiętajmy, że rowerem włączamy się do ruchu drogowego więc bezpieczeństwo i jakość wykonania podzespołów jest bardzo ważna. Dołóż tak ze 300-400 zł przynajmniej i kup lepiej coś porządnego a jak nie masz to weź na raty – np romet teraz sprzedaje swoje przeróżne modele w ratach 0%

• #12533 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wojciech
    Wojciech
    Użytkownik

Hanna

A czy do typowych crosów jest możliwość zamontowania koszyczka ?

Witam,
    Do każdego roweru można zamontować koszyczek, wystarczy go tylko dokupić.

fatality

bałbym się jeździć rowerem za 600 zł po warszawie. Pamiętajmy, że rowerem włączamy się do ruchu drogowego więc bezpieczeństwo i jakość wykonania podzespołów jest bardzo ważna. Dołóż tak ze 300-400 zł przynajmniej i kup lepiej coś porządnego a jak nie masz to weź na raty – np romet teraz sprzedaje swoje przeróżne modele w ratach 0%

Rower w takiej cenie też jeździ kłopotem jednak jest jakość. wszystkie podzespoły są marne a i serce roweru czyli rama jest bardzo ciężka. Zgadzam się więc, że lepiej trochę dołożyć, rozłożyć to na raty 0% i skorzystać z oferty Rometa.

Pozdrawiam,
    Wojciech
    Doradca online Romet
    Nowyromet.pl

• #14780 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe show
    show
    Użytkownik

A może by tak pomyśleć o rowerze elektrycznym np. gazelle https://wygodnyrower.pl/rowery-marki/gazelle/ ? Do miasta jak znalazł, wspomagany napęd więc można pokonywać bez problemu wiele kilometrów dziennie. No i zaoszczędzić na korkach i paliwie 😉

• #15392 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe GeorgiaMania
    GeorgiaMania
    Użytkownik

A nie lepiej trochę dodać kasy i kupić cos porządnego? Sama chce kupić rower miejski. Właściwie to już niektórzy jeżdża na rowerze ze względu na piękną pogodę. Ja mam jeszcze stary górski rower z Authora, swoje na prawdę przeżył, jednak chciałabym czegoś nowego, takiego do jazdy po mieście. Widziałam rower taki najtańszy za 749 zł, ale szczerze nie podobał mi się, Widziałam rower za niecałe 1400 zł https://www.rowertour.com/c/447/miejskie-turystyczne Tylko dla mnie np. totalną nowością są dla mnie marki tych rowerów, bo ich po prostu kompletnie nie znam.

• #15413 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe testo
    testo
    Użytkownik

Cos takiego to jeszcze rozumiem.

• #15509 Odpowiedź

Jolanta Potapczuk
    Użytkownik

Kupiłam rower u Activsport. Można tam znaleźć rowery, akcesoria i części rowerowe, skutery i quady, akcesoria turystyczne, sportowe i fitness oraz odzież sportową. Wyjątkowy sklep z super promocjami.

• #15525 Odpowiedź

Jolanta Potapczuk
    Użytkownik

Kupiłam rower u Activsport. Można tam znaleźć rowery, akcesoria i części rowerowe, skutery i quady, akcesoria turystyczne, sportowe i fitness oraz odzież sportową. Wyjątkowy sklep z super promocjami.

• #24473 Odpowiedź

Kasia
Odpowiedz do: rower miejski do 600 zł
Informacje o Tobie:

Anuluj
Zobacz także: