Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Rower wheeler – czy to dobry rower?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #7190
      JacekK
      Participant

      Witam wszystkim. Oglądałem dziś w sklepie rowerowym rower wheeler i zaintrygował mnie trochę. Czy ma ktoś z Was doświadczenie apropo tej maszynki? Uważacie,że warto? Pierwsze wrażenie zrobił bardzo dobrze,tak szczerze mówiąc 🙂

    • #7796
      Aleksyn
      Participant

      Miałem okazję kiedyś go używać przez kilka dni( na wakacjach w Chorwacji) i był całkiem w porządku. Fajny,solidny i komfortowy w jeździe

    • #7810
      qolarz
      Participant

      Moja żona posiadała kilka lat temu protona 300, oczywiście kupiła używany,bo ceny tych rowerów przyprawiają o zawrót głowy i w zasadzie cena-jakośc wypada kiepsko. Często coś musiałem jej poprawiać,naprawiać.

    • #7822
      MichałKraw
      Participant

      Dołączając się do tematu dodam,że kiedyś interesowałem się trochę tą marką rowerów w swoim czasie i to nie są badziewa.. Same ceny na to wskazują,ale są naprawdę solidne. Nawet bardzo…

    • #7846
      Bolek
      Participant


      warto obejrzeć

    • #7851
      Kamilly
      Participant

      Ja aktualnie korzystam więc odpowiem 🙂 ROwery warte polecenia, są komfortowe w jeździe po lesie jak i po mieście do pracy. Akurat ja posiadam rower z serii Reactora,są trochę droższe,ale warto dołożyć. Moim zdaniem sprzęt na “kupę” lat 🙂

    • #7856
      Aleksyn
      Participant

      A Ty Kamil jaki model masz? I ile kosztował? Kupiłeś nówkę czy używany?

    • #7860
      Monia1996
      Participant

      Fajnie,że pojawił się taki wątek na forum ! Jakieś 2 lata temu rozważałam Wheelera,ale w końcu kupiła Krossa. Nie zmienia to jednak faktu,że ciągle myśle nad Wheelerem też. Zwłaszcza po Waszcyh opiniach o tym rowerku

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.