Sieć Tras Rowerowych

! Forum Turystyka Sieć Tras Rowerowych

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RowerowaMapaPolski RowerowaMapaPolski 1 lat, 5 miesiące temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #13288 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe RowerowaMapaPolski
  RowerowaMapaPolski
  Użytkownik

  Stopniowo rozwija się, drogami społecznikowskimi, ciekawe narzędzie do planowania i monitorowania dróg dla rowerzystek i rowerzystów. Zapraszamy do współredagowania.
  Jeżeli ktoś lubi planować i ‚rysować’ wycieczki rowerowe, teraz może połączyć przyjemne z pożytecznym. Można wspólnie stworzyć nową, interaktywną i pełną Mapę Rowerową. 
  Podstawowe informacje i dane kontaktowe są na stronie http://www.siecrowerowa.pl i na profilu facebookowym „Sieć Rowerowa”.
  Osobom obeznanym w tematyce, proponujemy od razu skorzystać z narzędzia, które SPOŁECZNOŚĆ Sieci Rowerowej stworzyła dosyć niedawno – to http://www.siecrowerowa.pl/catalog2/ Jest również dostępne narzędzie do tzw Zgłoszeń – http://www.siecrowerowa.pl/notification2/
  Podstawowe wprowadzenie jest na http://www.siecrowerowa.pl/blog/opis-catalog/ , w razie pytań trzeba pisać na kontakt@siecrowerowa.pl
  Oczywiście, nie trzeba być wyszkolonym informatykiem, by uczestniczyć w projekcie – wdrożenie jest szybkie i raczej intuicyjne, twórcy serwisu zapewniają wsparcie merytoryczne.

Odpowiedz do: Sieć Tras Rowerowych
Informacje o Tobie:
Zobacz także: