Sklep Prawie.PRO Forums Ogólne Forum Rowerowe Wózek rowerowy

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • #6086
      qolarz
      Participant

      Cześć, planuje zakup wózka rowerowego. Pozwoli mi to na wygodniejsze przewożenie rzeczy rowerem np. zakupów. Czy znacie jakieś dobre firmy produkujące wózki rowerowe? Jakie są mniej więcej koszty takiego wózka?

    • #8586
      Aleksyn
      Participant

      Cześc. Z doświadczenia wiem,że najlepiej taki wózek kupić używany. Podjedź najlepiej na jakieś targowisko z rowerami i znajdziesz na pewno wózek z fajnym stanie

    • #8590
      JacekK
      Participant
    • #8602
      MarcinBX
      Participant

      A ja polecam zrobić samemu taki wózek,mega prosta sprawa,bo potrzebne dwa kółka,spawarka i trochę rurek metalowych. Jeden dzień roboty jak ktoś potrafi spawać 🙂

    • #8608
      Bolek
      Participant

      @MarcinBX, łatwo powiedzieć. Mało kto potrafi spawać i ma taki umysł techniczny,żeby zaplanować co i jak ma pracować. Wózki rowerowe,a zwłaszcza takie przyczepkowe to są grosze tak naprawdę

    • #8612
      Marex
      Participant

      A czy skoro chcesz przewozić zakupy to nie może to być po prostu koszyk rowerowy? to najprostsza i najtańsza wersja

    • #8613
      Kamilly
      Participant

      Też uważam,że koszyk czy to na kierownik czy na bagażnik byłby dobrym wyjściem. Gdzieś na forum był temat wózka,ale ten ktoś chciał wozić ciężkie narzędzia na działkę więc jemu wózek jak najbardziej potrzebny. Na zwykłe zakupy moim zdaniem zbędny 🙂

    • #8619
      K8
      Participant

      Ewentualnie możesz kupić sobie taki wózek jak mają starsze osoby,taki dwukółkowy… 🙂 tylko wtedy trzeba opatentować przyczepienie go do roweru.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.