Aktualnie czytasz:
Bezpieczeństwo na rowerze w warunkach słabej widoczności. Ciekawe odblaski FLECTR 360
3

Kolejna ciekawa kampania finansowana przez Kickstartera. Tym razem dotycząca aerodynamicznych i ultra-mocnych odblasków mocowanych bezpośrednio na obręczy. Poznajcie FLECTR 360.

Oczywiście, do kampanii finansowania społecznościowego na Kickstarterze należy podchodzić ostrożnie. Wiele w założeniach dobrych pomysłów nigdy nie ujrzało światła dziennego, a wiele zupełnie bezużytecznych produktów powstało i trafiło na rynek.

Osoby stojące za FLECTR 360 postawiły sobie za cel stworzenie idealnego odblasku dla rowerzysty. Ich wcześniejszym projektem był FLECTR Zero, mocowany na szprychy. Z modele 360 idą o krok dalej. Naklejany bezpośrednio na obręcz koła zestaw oblasków, w opinii producentów, jest niezniszczalny, odporny na uderzenia i zakurzenia, ale co najważniejsze – poprawia widoczność z każdej strony. To znaczy, że dobija światło nie tylko prostopadle, gdy rowerzysta widziany jest od boku, ale także od tyłu i frontalnie.

Dodatkowo, ekipa FLECTR postanowiła zadbać o lekkość i aerodynamikę, stąd odblaski mają być nieodczuwalne dla rowerzysty. Więcej na temat FLECTR 360 możecie przeczytać TUTAJ. 

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
71%
heh...
0%
Że co?
29%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
3 Komentarze

Podziel się opinią

lub