Aktualnie czytasz:
Ćwiczenia na brzuch dające bardzo szybkie efekty
0

Ćwiczenia na brzuch dające bardzo szybkie efekty – kto chociaż raz nie wpisał takiej frazy w wyszukiwarki internetowe, nich pierwszy rzuci kamienień.

Wszyscy szukamy ćwiczeń-cud i diet-cud, które dają natychmiastowe efekty widoczne na pierwszy rzut oka, a co ważniejsze – dających również efekty długotrwałe.
Niestety ani ćwiczeń-cud, ani diet-cud nie ma. Wszystko wymaga ciężkiej pracy. Jeśli chcemy pochwalić się kaloryferem na brzuchu, musimy poświęcić na to trochę czasu. Warto mieć na uwadze, że skupianie się na samym brzuchu jest błędem. Należy ćwiczyć całe ciało. Nie da się schudnąć z konkretnego miejsca, spalanie tłuszczu nie odbywa się miejscowo.
W lepszej sytuacji są osoby szczupłe, które nie muszą pozbywać się tłuszczu, a chcą poprawić wygląd brzucha poprzez wzmocnienie mięśni. Warto wtedy sięgnąć po ćwiczenia, takie jak popularne sit ups czy spięcia brzucha. Szybkie efekty wizualne daje również słynna Szóstka Weidera, jednakże wykonywana niepoprawnie może doprowadzić do urazu karku oraz pleców.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.