Wideo
Aktualnie czytasz:
Nietrzeźwy kierowca potrąca rowerzystkę. Próbuje uciec z miejsca zdarzenia [WIDEO]
0

Udostępniamy to dość brutalne wideo w ramach przestrogi, bo dokładnie to czeka nas na drogach. Będący pod wpływem alkoholu kierowca Opla traci panowanie nad pojazdem i z pełną prędkością uderza w 33-letnią rowerzystkę. Po chwili próbuje uciec z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło na drodze z Czerwieńska do Zielonej Góry. Jadący z dużą prędkością obywatel Rosji traci panowanie nad Oplem i uderza w 33-letnią rowerzystkę. Całość nagrywa kierowca jadący za rowerzystką, który nagranie udostępnił policji. Po chwili sprawca zdarzenia próbuje uciec. Zostaje zatrzymany przez świadków.

Od zatrzymanego mężczyzny – sprawcy wypadku – wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu, jednak odmówił on poddania się badaniu stanu trzeźwości. Policjanci podjęli decyzję o pobraniu krwi do badania nie tylko na obecność alkoholu w organizmie, ale także środków odurzających. Kierującym okazał się 36-letni obywatel Rosji. Mężczyzna został zatrzymany, a jego samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu – czytamy w publikacji portalu Onet Moto.

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze wydał nakaz aresztowania sprawcy wypadku na trzy miesiące. Poszkodowana rowerzysta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Z obecnie dostępnych informacji wynika, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Onet Moto

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
50%

Podziel się opinią

lub