Zdrowie
Aktualnie czytasz:
Odchudzanie: Sposoby na masywne uda – jakie metody są skuteczne i dają dobre efekty?
0

Wiele kobiet boryka się z problemem zbyt masywnych ud. Szukają one skutecznych sposobów na walkę z nimi. Klucz do sukcesu tkwi w diecie połączonej z aktywnością fizyczną.

Sama aktywność fizyczna nie zawsze wystarcza do walki ze zbędnymi kilogramami. Największa część skutecznego odchudzania tkwi w odpowiedniej diecie. A dieta wcale nie musi oznaczać głodówki – a wręcz nie powinna. Skuteczna dieta polega na ograniczeniu ilości spożywanych kalorii, by powstał ujemny bilans kaloryczny. Wystarczy obciąć jedyne 300 kalorii, by w ciągu kilku tygodni zauważyć pierwsze efekty.

Dieta powinna być wspomagana przez aktywność fizyczną. Jeśli zależy nam na wysmukleniu ud to do treningu warto dodać ćwiczenia, które skupiają się na tej partii ciała. Przysiady oraz wykroki z hantlami potrafią zdziałać cuda. Ważne jest zadbanie o odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń, a w przypadku wykroków również o dobranie odpowiedniego ciężaru hantli. Przez pierwsze dni mogą pojawiać się bolesne zakwasy, dlatego warto skupić się po treningu na rozciąganiu mięśni.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.