Zdrowie
Aktualnie czytasz:
Odchudzanie: Sposoby na wyszczuplenie bioder
0

Zbyt obfite biodra spędzają sen z powiek niejednej kobiety. Ponętna figura Marilyn Monroe marzy sie każdej z nich, jednak parę centymetrów za dużo potrafi skutecznie wywołać niechęć do patrzenia w lustro.

Na samym początku swojej walki z centymetrami w biodrach należy zdać sobie sprawę, że jeśli ich obwód wynika z budowy miednicy to żadne diety czy ćwiczenia nie pomogą. Należy wtedy zaakceptować swoją figurę i eksponować jej zalety.

Jeśli jednak zbędne centymetry w biodrach to efekt zbyt dużej ilość tkanki tłuszczowej w tym miejscu, to systematyczna praca przyniesie efekty. Przede wszystkim należy rozważyć przejście na dietę redukcyjną. Ujemny bilans kaloryczny to niezbędna rzecz do utraty nadprogramowej tkanki tłuszczowej. Żadne ćwiczenia nie zastąpią diety. Dopiero dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną przyniosą oczekiwany efekt. Zalecany jest trening siłowy, który regularnie odbywany powoduje trwały spadek tkanki tłuszczowej. Po treningu fizycznym każdorazowo dobrze jest poświecić minimum 30 minut na trening kardio.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.

Podziel się opinią

lub