Zdrowie
Aktualnie czytasz:
Odchudzanie: Sprawdzone ćwiczenia na boczki brzucha
0

Boczki brzucha to zmora wielu kobiet, które szukają skutecznego sposobu w walce z nimi. Jeśli Ty również walczysz z tą przypadłością, to koniecznie zastanów się, czy nie jest to kwestia Twojej budowy i walka z boczkami będzie walką z góry przegraną. 

Warto wiedzieć, że skuteczna walka z boczkami brzucha zaczyna się od prawidłowo przeprowadzonej redukcji. Żadne ćwiczenia, nawet najbardziej intensywne, nie spowodują, że tkanka tłuszczowa zacznie spalać się miejscowo. Jeżeli przykrywa ona daną część ciała to ćwiczenia na tę partię odniosą skutek taki, że pod warstewką tłuszczu, wykształcisz mięśnie, których nie będzie widać. Dlatego w pierwszej kolejności należy spalić tkankę tłuszczową, a szybki i trwały efekt osiągnąć można przez redukcję oraz trening ogólnorozwojowy.

Dopiero w dalszej kolejności można zająć się „rzeźbą”, czyli pracowaniem nad konkretnymi częściami ciała. W przypadku walki z boczkami skuteczne są brzuszki skośne. Warto również wykonywać regularnie trening z piłką oraz wykonywanie tzw. „sits up’ów”.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.