Aktualnie czytasz:
Pulsometr na rower: Co wybrać i czy warto?
1

Pulsometry oraz zegarki na rower to urządzenia, które wykorzystują zaawansowani rowerzyści i które pozwalają monitorować dane i statystyki, dotyczące rowerowego treningu. Głównym zadaniem pulsometru jest pomiar tętna podczas uprawiania sportu np. jazdy na rowerze.

Pozwala to monitorowanie swoich postępów, a także udoskonalenie treningu. Inne funkcje, w jakie wyposażony powinien być pulsometr to licznik spalonych kalorii, zegarek, stoper, czy funkcję porównywania treningu i postępów w aktywności fizycznej. Według sklepu internetowego aktywnynadgarstek.pl najpopularniejszym pulsometrem na rower do 500 zł jest pulsometr Suunto M5 w cenie 448 zł (uszeregowane od najbardziej popularnych) . Na drugim miejscu plasuje się Komputer Treningowy Polar M400, zaś na trzecim – licznik rowerowy Garmin Edge 20. W pierwszej piątce znajduje się również Komputer Rowerowy Polar CS100 oraz na piątym miejscu zegarek sportowy Garmin Forerunner 110. Cena tych pulsometrów nie jest niższa niż 350 zł.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
25%
Interesujące
33%
heh...
8%
Że co?
8%
Grrrr!
0%
Smutne
25%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.
1 Komentarze
  • Andrzej
    20 stycznia 2018 at 16:17

    Artykuł za przeproszeniem „z tyłka”. Nic konkretnego a jedynie zdanie do czego służy pulsometr a potem opisówka listingu artykułów uszeregowanych w odpowiedniej kolejności. W taki sposób można pisać artykuły o wszystkim. Gdzie odpowiedź na tytułowe pytanie co wybrać i czy warto?