Aktualnie czytasz:
Jak korzystać z endomondo na rowerze?
2

Endomondo jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne, wyprodukowana przez firmę o tej samej nazwie. Instalacja tej aplikacji możliwa jest na systemach android.

Celem producentów było stworzenie programu, przeznaczonego dla osób uprawiających sport, którzy chcieliby mierzyć swoje dystanse, zapisywać oraz porównywać swoje osiągnięcia z innymi użytkownikami tej aplikacji. Z pośród wielu funkcji endomondo wyróżnia się m.in rejestrację trasy i pomiar jej długości, czas treningu, historię treningów oraz statystyki, rejestracje ilości spalonych kalorii, a także wybranie sportu, jaki użytkownik zamierza uprawiać. Aplikacja jest również użyteczna dla rowerzystów. Dzięki możliwości wyboru sportu, użytkownicy mają dostęp do wszystkich statystyk, dotyczących ich jazdy. Ponadto aplikacja jest kompatybilna z rowerowym czujnikiem prędkości, a także posiada opcje głosowe np. motywowania do przejechania kolejnych kilometrów. Dzięki połączeniu z GPS endomondo może zapobiec utracie orientacji w terenie.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
11%
Interesujące
44%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
22%
Smutne
22%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.
2 Komentarze
  • Dariusz
    3 czerwca 2019 at 15:19

    NIE ODPOWIEDZIELISCIE NA PYTANIE TYTUŁOWE. JAK COŚ PISZECIE TO CZYTAJCIE TYTUŁ. MAMENDOMONDO ALE NIE MOGĘ ZMIENIĆ TRYBU BIEGACZA, A TEN ARTYKUŁ POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ JAK USTAWIĆ NA JAZDĘ ROWEREM.

  • 1 września 2019 at 11:39

    heh, masakra … artykuł jak wiele innych o NICZYM !