Zdrowie
Aktualnie czytasz:
Kasza jaglana: Sposób na oczyszczenie organizmu, czyli jaglany detoks
0

Detoks jaglany jest jednym z detoksów, które nie wiążą się z głodówką. Nie towarzyszy na nim nieustające uczucie głodu, łatwiej jest więc go wytrwać do końca, a jednocześnie nie być osłabionym.

W dzisiejszych czasach nasze organizmy stale narażone są na czynniki, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Jesteśmy narażeni na przyjmowanie dużych ilości toksyn, których trudno pozbyć się z organizmu. Wiele osób szuka sprawdzonego sposobu na oczyszczanie. Jednym z detoksów, który wzbudza coraz większe zainteresowanie jest detoks jaglany, czyli bazujący na spożywaniu kaszy jaglanej.

Detoks jaglany powinien trwać minimum siedem dni. Należy się do niego przygotować na kilka tygodni przed jego rozpoczęciem poprzez stopniową eliminację z diety: fast-foodów, napojów gazowanych, nabiału, żywności wysoko przetworzonej, kawy. Przez cały okres trwania detoksu spożywana jest jedynie kasza jaglana. Spożywana jest jako samodzielnie występujący produkt, a także w postaci dań na niej bazujących.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.

Podziel się opinią

lub