Zdrowie
Aktualnie czytasz:
Na czym polega program ćwiczeń Ewy Chodakowskiej?
0

Ewa Chodakowska w ciagu kilku ostatnich lat zrobiła furorę w Polsce. Jest najpopularniejszą trenerką personalną, której programy treningowe można wykonywać w domu.

Wiele osób krytykuje jej metody, ale pewne jest jedno: Ewa Chodakowska ruszyła z kanap miliony Polek, które dzięki niej ćwiczą i dbają o swoje ciało. Na profilu Ewy w społecznościowym portalu Facebook roi sie od wpisów, które potwierdzają skuteczność jej ćwiczeń.

Na czym polega program ćwiczeń Ewy Chodakowskiej? Programów w zasadzie jest kilka, ale u każdego założenia podstawowe są identyczne. Zasady są proste. Przede wszystkim są to treningi kardio. Zawierają ćwiczenia, które maja na celu wzmocnienie i wysmuklenie poszczególnych partii mięśni.

Do ćwiczeń nie potrzeba żadnego specjalistycznego sprzętu. Wystarczy mata i wygodne ubranie. Treningi sa dosyć proste. Polegają na wykonywaniu powtórzeń określonych ćwiczeń. Żaden z treningów nie trwa dłużej niż godzinę. Aby osiągnąć spodziewane efekty należy nastawić sie na systematyczność. Potrzebne sa minimum trzy treningi w tygodniu.

Zobacz także:
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
O autorze
Zdjęcie profilowe Michał Pirowski
Michał Pirowski
Najważniejsza jest pasja. Jeszcze istotniejsze to dzielić się nią z innymi.